تماس با ما

با استفاده از روش های معرفی شده در این صفحه می توانید با تیم ژاوامایند در ارتباط باشید

ارتباط با ما

اطلاعات تماس

جهت ارتباط با تیم ژاوامایند، می توانید از طریق فرم زیر یا راه های ارتباطی دیگر که در ادامه آمده است، اقدام نمایید.

شبکه های اجتماعی و پیامرسان ها

فرم ارتباط با ما

سوالات متداول

کلینیک روانشناسی چیست؟

کلینیک روانشناسی مرکزی است که خدمات روانشناسی و روانپزشکی را به افراد ارائه می‌دهد. در این مرکزها، روانشناسان و روانپزشکان با مشکلات روانی و روان‌پزشکی افراد مشغول به کار هستند و خدمات تشخیصی، مشاوره‌ای و درمانی را ارائه می‌دهند.

کلینیک روانشناسی می‌تواند با مشکلات متنوعی مانند اضطراب، افسردگی، اختلالات خوردن، اعتیاد، اختلالات خواب، اختلالات رفتاری در کودکان و نوجوانان، اختلالات شخصیتی، اختلالات استرس پس از سانحه، اختلالات روانی در بیمارستان و سایر مسائل مرتبط دست و پنجه نرم می‌کند.

برای مراجعه به یک کلینیک روانشناسی، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز، وبسایت آن‌ها یا معرفی دیگران اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید. بعضی از کلینیک‌ها نیازمند تعیین وقت قبلی هستند. در صورت نیاز می‌توانید با کارشناسان مجرب مجموعه کلینیک روانشناسی ژاوامایند در ارتباط باشید.

کلینیک‌های روانشناسی می‌توانند خدمات متنوعی ارائه دهند، از جمله تشخیص و ارزیابی، مشاوره روانشناختی، درمان فردی و گروهی، مداخله روانشناختی و روان‌درمانی، مداخله‌های روانپزشکی، مداخله درمانی برای کودکان و نوجوانان، مشاوره خانواده و زوجین، مشاوره شغلی و مهارت‌های زندگی، و برنامه‌های توسعه شخصی و رشد روانی.